Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin  Empty
MesajKonu: Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin    Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin  Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 1:34 am

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin    Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin  Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 1:43 pm

Selam

sevgili arkadaslar,kamill hakli,,diyorki Galatasarayli arkadaslar girmesin,kendilerine göre oyuncak bulsun ve onlarla oynasin,hani yani bir yerde hak vermiyor deyilim Razz Biz Galatasaraylilar olarak kendimize oyuncak bulduk dogru,oyuncaklarimiz barcelona milan chelse vs vs vs Sizin oyuncaklariniz Kim ? kamill dissiz arti bu yazinin tarihine bakin,, 23 agustos yani Galatasarayin kayserispor u 4 - 1 gibi ezici bir üstünlükle yendiginden bir gün sonra,,simdi ben taktiri siz Ahenkfm ziyaretcilerine birakiyorum ,, biz adamin kafasina vura vura futbolu ögretiriz iste böyle 🔨
Arti Kamill arkadasimiza bir soru 2000 yili milenium Uefa kupasini hangi takim almisti ?
Misafir
Misafir

MesajKonu: selam da snaa   Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin  Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 1:52 pm

buyur burdan yak işte hani ben boşuna bir şey demiyorum bakın işte gs nin aklı bu kadar çalışıyor sorduğu soruya bakın birde tarihine bakın 9 yıl öncesinden bahsediyor:)) ne zaman arkaya bakmayı bırakıpta ileriye bakamsını öğrenecekler şahsen ben bilemiyorum ve bu konuda bir tarih veremiyorum sadece şunu diye bilirim rüya dan ne kadar erken uyandın o kadar erken yol alırsın birde ALLAH kurtarsın ne diyim:))
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin    Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin  Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 4:46 pm

Eh,,kisi herkesi kendi gibi sanirmis,,,arkasina bakmayan ilerisini göremez,,,bir defa sizden de bir avrupadan bir kupa bekliyoruz,temmennimiz o.
sonra kismen katiliyorum sana basarisiz kalan bir insan gecmisiyle övünürmüs,ama biz Galatasaray olarak basarliyizda bir yerde bir eksik göremiyorum,,yok yok ben artik ekndimi elestirmeyi birakacagim,, Smile ve kiskananlar catliyormu ne sorusu geliyor aklima ..
sen git bir hocaya :hoca: okut kendini ,belki o dogruyu gösterir sana dissiz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin    Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin  Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 6:12 am

yapacak bir şey yok bu dünyaya böyle geldiniz böyle gideceksiniz sanırım yani kısacası umutsur vakaasınız:)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin    Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin  Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 2:33 pm

inanmiyorum türk futbol tariinde ilkleri yasatan Avrupa Fatihi Galatasaray ümitsiz vaka oldu emi,,sevgili üylerimiz taktir sizlerin su kamill bu haksiz suclamasi icin bogmak lazim deyilmi disli

Galatasaray Tv yi izlemek icin tiklayin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KIMIN ICIN YASIYORUZ?
» Ironin anlamini Bilen Varmi ?
» Ibret alinacak (itiraflar)özellikle Evli kadinlar icin...