Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BASKILAR GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ NELERE KADİRR?:)

YazarMesaj
kamil
Misafir

BASKILAR GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ NELERE KADİRR?:) Empty
MesajKonu: BASKILAR GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ NELERE KADİRR?:)   BASKILAR GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ NELERE KADİRR?:) Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 9:14 am

her ne kadar baskı ve zülm altında bu yazıyı ifşa ediyor olsamda:)) hüseyin abim ve ekibine çok teşekür ederim böylesi güzel bir siteyi meydana getirdikelri için. insanlığa verilebilecek iyilik namına her türlü hizmeti ayakta alkışlıyorum ve taktirlerimi sunuyorum umarım ilerde yazılarımla bende gereken desteği verebilirim üç aylarınız mubarek olsun şimdiden berat kandilizniz mubarek olsun saygı ve sevgiler...
Misafir
Misafir

BASKILAR GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ NELERE KADİRR?:) Empty
MesajKonu: Geri: BASKILAR GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ NELERE KADİRR?:)   BASKILAR GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ NELERE KADİRR?:) Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 2:16 am

Asil ben tesekkür ederim kamilcigim.Senin gibi Milli egitimin yetistirdigi bir arkadasimizdan,fikir ve düsünceleriyle toplumsal sorumlugunun bilincinde olup yorumlarini esirgemedigin icin,senin bilglerinden yararlanacagimiz kesindir..

BASKILAR GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ NELERE KADİRR?:)
1 sayfadaki 1 sayfası