AnasayfaPortalTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

peygamberimizi tanımak rahmetine şahit olmak

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
kamil
Misafir

MesajKonu: peygamberimizi tanımak rahmetine şahit olmak   Paz Ağus. 23, 2009 8:32 am

Kainatın yaratıcısı olan Allah'a hamd ü senalar, Hz. Rasulullah'a, onun âline, ashabına ve ümmetine salat ve selam olsun.
hz. Adem O nun ruhuna affedildi bu affa arafat şahitti.Hz İsa haverilerine ben sizle çok söyleşmem artık alemlerin en değerlisi geliyor Ahmet geliyor diye muşmulamış(müjdelemiş).ALLAH ın yer gök cennet cehennem melekler cinler kainatta ne varsa O unun yüzü suyu hürmetine yarattığı ve Kur'an-ı KERİM i buna delil tuttuğu. Ashabının anam babam evladım canım senin yoluna feda olsun dediği.var olmamızın sebebi olan Resülümüzü iyi tanımalyız ve bunun için bu bölümün yorumlarla dolup taşması gerekir sevgiler tskler...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: peygamberimizi tanımak rahmetine şahit olmak   Ptsi Ağus. 24, 2009 8:43 pm

Selam
Evet kamill bu konuda senin kadar bilgim olmasada, sana kesinlikle katiliyorum,umarim diger üyelerimizde yorumlarini esirgemezler,Saygi ve sevgilerimle.

peygamberimizi tanımak rahmetine şahit olmak
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Member Olmak.