Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

peygamberimizi tanımak rahmetine şahit olmak

YazarMesaj
kamil
Misafir

peygamberimizi tanımak rahmetine şahit olmak Empty
MesajKonu: peygamberimizi tanımak rahmetine şahit olmak   peygamberimizi tanımak rahmetine şahit olmak Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 8:32 am

Kainatın yaratıcısı olan Allah'a hamd ü senalar, Hz. Rasulullah'a, onun âline, ashabına ve ümmetine salat ve selam olsun.
hz. Adem O nun ruhuna affedildi bu affa arafat şahitti.Hz İsa haverilerine ben sizle çok söyleşmem artık alemlerin en değerlisi geliyor Ahmet geliyor diye muşmulamış(müjdelemiş).ALLAH ın yer gök cennet cehennem melekler cinler kainatta ne varsa O unun yüzü suyu hürmetine yarattığı ve Kur'an-ı KERİM i buna delil tuttuğu. Ashabının anam babam evladım canım senin yoluna feda olsun dediği.var olmamızın sebebi olan Resülümüzü iyi tanımalyız ve bunun için bu bölümün yorumlarla dolup taşması gerekir sevgiler tskler...
Misafir
Misafir

peygamberimizi tanımak rahmetine şahit olmak Empty
MesajKonu: Geri: peygamberimizi tanımak rahmetine şahit olmak   peygamberimizi tanımak rahmetine şahit olmak Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 8:43 pm

Selam
Evet kamill bu konuda senin kadar bilgim olmasada, sana kesinlikle katiliyorum,umarim diger üyelerimizde yorumlarini esirgemezler,Saygi ve sevgilerimle.

peygamberimizi tanımak rahmetine şahit olmak
1 sayfadaki 1 sayfası